Contactpersonen - Xaveriusparochie-wijkcomite

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Contactpersonen

Parochie > Info Parochie

PAROCHIE


Wie kan u contacteren in onze parochie

Contactpersoon

Frieda Blomme - Tel: 03.322.10.23
e-mail: etienne.blomme2@telenet.be
Parochie St. Xaverius - Collegelaan 36 te 2140 Borgerhout
Tel: 03.236.48.67 en e-mail: xaverius.parochie@skynet.be

Pastoor

Didier Vanderslycke - zodara@hotmail.com - tel: 0478/23.45.64


Parochieblad:

Abonnementen: Wim Lanckpaep - Morckhovenlei 44 te 2140 Borgerhout
Tel: 03.321.42.57 - GSM: 0476.23.20.21 - e-mail: w.lanckpaep@scarlet.be
Redactie: Raymond Luyten - tel: 03.235.20.25 - e-mail: raymond.luyten1@telenet.be

Parochieteamleden

VoorzitterFrieda Blomme-Bauwens - tel: 03.322.10.23 - e-mail: etienne.blomme2@telenet.be

Secretaris en penningmeesterWim Lanckpaep - tel 03.321.42.57 en 0476.23.20.21 - e-mail: w.lanckpaep@scarlet.be

Leden:  Anton Vangorp - tel: 0495.77.83.06 - email: anton.vangorp@alfabyte-services.be

            Jos De Jonge - tel: 03.322.53.57 - e-mail: jozef.dejonge@skynet.be

            Liesbeth Van Impe - tel: 0495.22.22.61 - e-mail: liesbeth@alfabyte-services.be
            Marleen Oyen - tel:03.235.75.77 - e-mail: marleen.oyen1@telenet.be 

            Peter Keersmaekers (Diaken) - tel 03.290.04.62 en 0486.86.00.09  e-mail: peterkeersmaekers@telenet.be
            Raymond Luyten (Diaken) - tel: 03.235.20.25 en 0486.49.20.21 - e-mail: raymond.luyten1@telenet.be
            

Kerkraad Xaverius
Voorzitter: Ben Wesseling W. Haecklaan 4/32 Deurne tel. 03.321 75 42 en 0474.49.82.76
Penningmeester: Wim Lanckpaep, Morckhovenlei 44 te 2140 Borgerhout - tel: 03.321.42.57 en 0476.23.20.21

Secretaris: Rita Eelens, Fonteinstraat 53 te 2140 Borgerhout - tel: 03.236.49.04

Leden: Frieda Blomme-Bauwens - tel: 03.322.10.23 - e-mail: etienne.blomme2@telenet.be

           Magd Winnepeninckx, E. Gebruersstraat 11 te 2140 Borgerhout - tel: 03.236.67.24

           Raymond Luyten, Jagersstraat 23/26 te 2140 borgerhout - tel: 03.235.20.25 en 0486.49.20.21

           



VERHURING PAROCHIEZALEN


Verhuring enkel voor parochiale organisaties

Madeleine Luyten-Kusters - tel: 03/235.20.25


WIJKFEESTCOMITE


Wim Lanckpaep - tel: 03.321.42.57 - GSM: 0476.23.20.21
e-mail: w.lanckpaep@scarlet.be




 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu